Beşiktaş Futbol A Takımı'nın konç ve kol sponsoru Papara oldu

120 yıllık tarihiyle Avrupa’nın en köklü kulüplerinden Beşiktaş JK ile Türkiye’nin lider finansal teknoloji şirketlerinden Papara, Beşiktaş JK Futbol A Takımı sponsorluğunun kapsamını genişletti. Geçtiğimiz sezon takımın konç sponsoru olan Papara, yeni sezonda anlaşma kapsamına kol sponsorluğunu da ekledi. Yeni sponsorluk anlaşmasının duyurulduğu ve takımın yeni sezon formasının tanıtıldığı basın toplantısında, Papara’nın Beşiktaş taraftarlarına özel BJK Card çıkaracağı bilgisi de paylaşıldı.

 

Beşiktaş JK ve 16 milyonu aşkın kullanıcısına hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli finansal hizmetler sunan finansal teknoloji şirketi Papara, Futbol A Takımı sponsorluğunun kapsamını genişletti. Geçtiğimiz yıl Beşiktaş JK Futbol A Takımı’nın konç sponsoru olan Papara, 2023-2024 sezonu itibarıyla 3 yıl boyunca Beşiktaş Futbol A Takımı’nın konç ve kol sponsoru oldu. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ile Papara CEO’su Emre Kenci’nin katılımıyla gerçekleştirilen ve Beşiktaş JK’nın yeni formalarının da tanıtıldığı basın toplantısında duyurulan sponsorluk kapsamında Beşiktaş JK Futbol A Takımı, yeni sezonda Papara logosunu hem konçlarında hem de kolunda taşıyacak.

 

Beşiktaş taraftarlarına BJK Card müjdesi 

Milyonlarca bireysel kullanıcıya Papara Card, Metal Card, Voice Card, Joker Card, Batman Card gibi farklı fiziksel kart ürünleri sunan Papara, Beşiktaş JK sponsorluğu kapsamında takım taraftarlarına özel BJK Card çıkaracağının müjdesini de verdi. Beşiktaş Stadyumu’nda gerçekleştirilen basın toplantısında, Beşiktaş JK Futbol A Takımı’nın yeni formalarının yanı sıra, BJK Card tasarımı da tanıtıldı. BJK Card’ın, Papara’nın tüm kart kullanıcılarına sunduğu özelliklere sahip olmasının yanı sıra taraftarlara özel ayrıcalıklar sunacağı da ifade edildi. 

 

BJK Card sahibi Papara kullanıcılarının, Papara’nın harcadıkça anında nakit kazandıran Cashback programından Kartal Yuvası mağazalarında da yararlanabilme olanağının yanı sıra; imzalı forma ve bilet çekilişlerine katılma, deneyim odaklı etkinliklere katılma şansı yakalayacağı belirtildi. BJK Card’ın önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacağı kaydedildi.

 

“Beşiktaş Papara’yı, Papara da Beşiktaş’ı benimsedi”

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş JK olarak, sponsorluk anlaşmalarını, hem marka değerlerini, hem camia kültürünü gözeterek; kültürel uyuma dikkat eden profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları söyledi: “Papara ile geçtiğimiz yıl konç sponsorluğuyla başlayan yol arkadaşlığımız, bir yıl gibi kısa bir sürede önemli bir ilerleme kaydetti. Beşiktaş JK Yönetim Kurulu olarak, göreve geldiğimiz günden bu yana, “Özkaynak ve altyapı odaklı yeni spor ekonomisi” stratejimiz en temel odaklarımızdan birisi oldu. Tüm sponsorluk stratejimizi de bu odak belirlemektedir. Bu doğrultuda Beşiktaş Papara’yı, Papara da Beşiktaş’ı benimsedi. Beşiktaş JK olarak biz de bu bağın ortak değerler üzerine temellendiğine inanıyoruz. Yeni sezon formalarımızı tanıttığımız bu toplantıda müjdesini verdiğimiz taraftarlarımızın gururla cüzdanlarında taşıyacakları BJK Card ile sponsorluk anlaşmamızı duyurduğumuz ilk andan itibaren Beşiktaş taraftarlarının yoğun bir biçimde talep ettiği bir projeyi de hayata geçirmiş olacağız. Geçtiğimiz dönem sponsorluklar açısından ve dolayısıyla Beşiktaş JK’ya getirileri açısından verimli bir yıl oldu. Hedef her zaman çoğalarak büyümek… Papara da bunun en güzel örneği oldu… Ben geçen sene sponsor olduklarında “Bunu büyütün” demiştim… Biz kendilerine verimli olduk ki, onlar da bize artı ikiyle geri geldiler… Bu sponsorluk çalışmasında tüm arkadaşlarıma, yöneticilerime ayrıca teşekkür ediyorum. Papara’nın sponsorluğunda taraftarımızın da önemli katkılar verdiğini biliyorum. Aile olmak böyle bir şey ve Beşiktaş JK ülkemizin en büyük ailelerinden birisidir. Papara markasının büyük Beşiktaş ailesinde varlığının önümüzdeki dönemde de güçlenerek sürmesini diliyorum.”

 

“İş birliğimizi sponsorluğun ötesinde görüyoruz”

Sponsorluk anlaşmasına ilişkin değerlendirmelerini paylaşan Papara CEO’su Emre Kenci ise “Beşiktaş JK sponsorluğumuzu geçtiğimiz yıl duyurmuş ve Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden biri olan Beşiktaş JK’nın konç sponsoru olmuştuk. Güncellediğimiz ve kapsamını genişlettiğimiz yeni sponsorluk anlaşmamızla ay yıldızlı armayı göğsünde taşıyan ilk kulüp olan Beşiktaş ile bağlarımızı daha da güçlendiriyoruz. Papara ve Beşiktaş JK’nın ilklere imza atmak, cesaret, azim, sevgi, saygı gibi değerler etrafında ortaklaştığına inanıyoruz. Beşiktaş JK ile bağımızı sponsorluğun ötesinde, bu ortak değerler etrafında şekillenen bir yol arkadaşlığı olarak görüyoruz. Beşiktaş JK’nın yeni sezonda hem konçlarında hem de kolunda taşıdığı Papara logosuyla yeni başarılara imza atmasını diliyor, iş birliğimizin tüm taraflar ve Türk sporu için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Beşiktaş JK Genel Sekreter, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehtap Mutluşan Ferah ise konuşmasında, sponsorları ile kurdukları gönül bağının ve profesyonel artı değerin her geçen gün kuvvetlendiğini vurgulayarak; “Uzun zamandır amatör branşlarımız da dahil olmak üzere, isim sponsoru olmayan hiçbir branşımız kalmadı. Ulaştığımız bu seviye ile, ezeli rakiplerimize bir çıta koyduğumuzu da belirtmeliyim. Bu iş birliğimizde, konç sponsorluğumuza “kol” sponsorluğunun eklenmesi kadar sevindirici bir başka gelişme ise; taraftarlarımıza birçok avantaj sağlayacak BJK Card’dır. Beşiktaş aşkı bir başkadır. Bu kart ile büyük taraftarımız, aynı zamanda gönül verdikleri kulübümüzü desteklemek için yeni bir mecraya kavuşmuş olacaklar. Başta Papara olmak üzere, BJK’yi gönülden destekleyen tüm sponsorlarımıza, sizlerin huzurunda camiamız adına teşekkür ederim” dedi.

 

“Sponsor değil, Papara”

“Banka değil, Papara” sloganıyla faaliyet gösteren Papara, Beşiktaş JK sponsorluğu kapsamında geçtiğimiz aylarda ses getiren bir reklam kampanyasına imza atmıştı. Papara ve Beşiktaş JK’nın ortak değerlerine vurgu yapılan, Beşiktaş JK’nın değerlerine ve Beşiktaş camiası için önemli an ve kişilere ilişkin atıflarla örülen 360 derece reklam kampanyası, film, outdoor çalışmaları, kartal pençeli Instagram filtresi gibi pek çok ayrıntıyla tasarlanmıştı. Çekimleri Beşiktaş ilçesinde gerçekleştirilen, 15 milyonu aşkın erişim alan kampanya filmi, “Sponsor değil, Papara” mesajıyla son bulmuştu. Kampanya ayrıca, BoomSonar ve Marketing Türkiye tarafından düzenlenen Brandverse Awards’ta PR ana bölümünün Sponsorluk Çalışmaları kategorisinde altın, Kurumsal İmaj ve İtibar Yönetimi kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı