Fibabanka’dan Daikin Türkiye ile Faizsiz, 18 Ay Vade ile Alışveriş İmkânı

Müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında çözüm geliştirerek hayatlarını kolaylaştıran ve her koşulda yanlarında olan Fibabanka, iklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Daikin ile yeni bir iş birliği anlaşmasına imza attı. Fibabanka, Daikin Türkiye anlaşmaları mağazalarında 18 aya kadar sıfır faiz imkânı sunuyor.

 

Teknolojik alt yapısı ile müşterilerine ve sektöre değer katan ürün ve hizmetler sunarak Bankacılık sektörüne yön veren Fibabanka, sektörünün önde gelen markalarıyla iş birliği yapmaya devam ediyor. Fibabanka, anlaşmalı mağazalar portföyüne iklimlendirme sektörünün dünyada lider markası Daikin’i ekledi. 

 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Fibabanka Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, şöyle dedi: “Fibabanka olarak, tüketicilerin alışveriş ihtiyaçlarında finansal kolaylıklar sağlayabilmek amacıyla birçok sektörde iş ortaklıkları geliştirmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Dijital bankacılığın gelişmesine katma değer sağlayacak öncü uygulamalar geliştiriyor, alternatif ödeme yöntemleri sunuyoruz. Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan başlayıp Servis Modeli Bankacılığı ile daha da güçlenen yaklaşımımız kapsamında amacımız; müşterilerimize günlük alışverişlerini yaptıkları kanallar üzerinden, başta finansman olmak üzere ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerini erişilebilir ve kolay bir şekilde sunmak. Bu hedefle sunduğumuz alışveriş  kredilerinin en önemli özelliği ise uzun vadelerde ve masrafsız olması. Şimdi de Türkiye’nin iklimlendirme devi Daikin Türkiye ile iş birliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Böylelikle klima alışverişlerinde, Fibabanka müşterisi olan ya da olmayan herkese, sahip olduğu kredi kartı limiti ile sınırlı kalmadan Daikin Türkiye anlaşmalı mağazalarında anında kredi imkânı sağlıyoruz. Bu vesileyle Daikin Türkiye’nin kadın istihdamı ve fırsat eşitliğini desteklemek amacı ile hayata geçirilen Daikin Sakura Kadın Projesi kapsamında bayilik yapan 16 kadın girişimciye de destek olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.”

 

Daikin Türkiye Bireysel Sistemler Genel Müdür Yardımcısı Vedat Yazar da; “Sektörlerin iş ortaklıkları günümüzde önemli hale geldi. Daikin Türkiye olarak birçok sektör ile iş birliği yapıyor ve başarılı sonuçlar alıyoruz. Fibabanka ile yaptığımız bu anlaşma ile de sağladığımız kolay alışveriş olanağıyla daha çok tüketicimize Daikin konforu ve uzmanlığını yaşatacağımızı düşünüyoruz“ dedi. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı