Four Points by Sheraton Mavi Sularda

Turizm yatırımlarındaki başarısını, kurduğu kurumsal yelken takımı ile maviliklere taşıyan Er Yatırım, bünyesinde yer alan Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane ve Four Points by Sheraton İzmir otellerinin çalışanlarından kurulu yelken takımıyla başarılı bir sezon geçiriyor.

 

Çalışanlarının iş yerindeki mutluluğunu ve motivasyonunu sağlamak için çeşitli uygulamaları hayata geçiren otel yönetimi, başarılarının arkasındaki sırrı, olgunlaşan “Takım Ruhu” olduğunu belirtiyor. Bu doğrultuda kurulan yelken takımı senkronize hareket etme, sorumluluk alma ve takım çalışmasının önemini “Deniz” ile pekiştirerek, “Mavi” üzerine kuracağı sosyal sorumluluk projelerindeki oyun planının ilk ayağına, yelken yarışlarında alınan derecelerle taçlandırıyor.

 

Four Points by Sheraton yelken ekibi olarak, 24 – 26 Haziran 2022 tarihleri arasında düzenlenen Tayk Sahil Güvenlik 40.Yıl Gisbir yarışına 2. sırada tamamlayarak kısa sürede hazırlandıkları yarışta podyuma çıkma başarısını gösterdi. Bu başarının ardından, 3 – 4 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen Deniz Kızı Kadın Yelken Kupasını 4. Sırada tamamlayan ekip, ilk kez tüm ekibin kadın olarak katıldığı bu yarışta, kadın dayanışmasının gücünü kanıtlamış olmanın mutluluğunu taşıyor.

 

Önümüzdeki süreç de gerçekleşecek olan yarışlara sıkı antrenman programı ile hazırlanan takım üyeleri, Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane ve Four Points by Sheraton İzmir isimleriyle “Mavi”’nin her tonunda yer alacaklarını, sonu deniz ile buluşacak olan sosyal sorumluluk projelerinde de etkin bir rol oynamak için hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı