Prime Video Başrolünde Matilda De Angelis'in Oynadığı Citadel: Diana Dizisinden İlk Karleri Paylaştı

Başrollerini Richard Madden ve Priyanka Chopra Jonas’ın paylaştığı Citadel dizisinin ilk sezon finalinin sonunda Citadel ajanlar evreninin bir sonraki bölümünden kısa bir kesit gösteriliyor.

 Başrolünde Matilda De Angelis’in oynadığı Citadel: Diana, 2024’te sadece Prime Video’da yayına girecek. 

 Prime Video tarafından yapılan bir açıklamayla Citadel ajanlar evreninin bir sonraki devam dizisinin adının Citadel: Diana olduğu duyuruldu ve dizinin ana karakteri olan Matilda De Angelis’in (The Undoing) görselleri paylaşıldı. 

Başrollerini Richard Madden ve Priyanka Chopra Jonas’ın paylaştığı Citadel dizisinin birinci sezon finali Prime Video’da yayınlandı. Spyverse denilen küresel casusluk serisinin ilk dizisinin birinci sezonu nefes kesen bir finalle bitti. Dizinin final bölümünde Citadel ajanları, teşkilatı rakip oluşum Manticore’un ellerinde yerle bir eden köstebeğin kim olduğunu ortaya çıkarırken şaşırtıcı gelişmeler yaşanıyor. İhanetlerin açığa çıkarıldığı ve bazı soruların cevap bulduğu finalin etkileri Spyverse serisi boyunca hissedilecek. Final bölümünün sonunda gösterilen Citadel: Diana adlı yeni diziden bir kesit, Citadel Spyverse evreninin nasıl genişleyeceğine heyecan verici bir bakış sunuyor.

İtalya’da geliştirilen ve çekilen Citadel: Diana dizisinin prodüksiyonu bu yılın başında tamamlandı. ITV Studios bünyesindeki yapım şirketi Cattleya (ZeroZeroZero) ile yönetici prodüktör Gina Gardini’nin liderlik ettiği dizide Riccardo Tozzi, Marco Chimenz ve Giovanni Stabilini yönetici prodüktör, Emanuele Savoini ise eş yönetici prodüktör olarak görev alıyor. AGBO adına Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Ostot, Scott Nemes ve David Weil (Hunters) ile birlikte Midnight Radio hem Citadel: Diana dizisinin hem Citadel evrenindeki tüm dizilerin yönetici prodüktörlüğünü üstleniyor.

Arnaldo Catinari tarafından yönetilen Citadel: Diana dizisini geliştiren baş yazar Alessandro Fabbri senaryoyu Ilaria Bernardini, Laura Colella, Gianluca Bernardini ve Giordana Mari gibi isimlerle birlikte yazdı. Daha önce de duyurulduğu üzere Matilda De Angelis’e oyuncu kadrosunda Lorenzo Cervasio, Maurizio Lombardi, Julia Piaton, Thekla Reuten, Daniele Paoloni, Bernhard Schütz ve Filippo Nigro eşlik ediyor.

Citadel dizisinin ilk sezonu Prime Video’da bölümler halinde veya peş peşe izlenebiliyor! Citadel: Diana ise 2024 yılında dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video’da yayına girecek.

 

Citadel hakkında

Bağımsız bir küresel casusluk teşkilatı olan Citadel sekiz yıl önce düşmüştür. Tüm insanların emniyetini ve güvenliğini sağlamayı görev edinen teşkilat geri planda dünyayı manipüle eden gizli güç Manticore’un ajanları tarafından dağıtılmıştır. Citadel’in düşmesiyle üst düzey ajanlar Mason Kane (Richard Madden) ve Nadia Sinh (Priyanka Chopra Jonas) ölümden kıl payı kaçarken hafızaları silinmiştir. O zamandan beri geçmişlerini bilmeden yeni kimlikler altında yeni hayatlar kurmuş ve gizli yaşamlar sürmektedir. Ancak bir gece Citadel’den eski çalışma arkadaşları olan Bernard Orlick (Stanley Tucci), Mason’un izini sürüp Manticore’un yeni bir dünya düzeni kurmasını engellemek için çaresizlik içinde yardım ister. Mason, eski ortağı Nadia’yı bulur ve iki ajan Manticore’u durdurma misyonuyla dünyanın farklı yerlerine uzanan bir maceraya atılırlar. Kendilerini sırlar, yalanlar ve tehlikeli ama ölümsüz bir aşk üzerine kurulu bir ilişkinin içinde bulurlar. Bir Amazon Studios ve Russo kardeşlerin firması AGBO yapımı olan Citadel dizisinin yönetici prodüktörlüğünü AGBO adına Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Otstot ve Scott Nemes üstlenirken dizinin yaratıcısı David Weil da yönetici prodüktörlük görevini üstleniyor. Midnight Radio adına Josh Appelbaum, André Nemec, Jeff Pinkner ve Scott Rosenberg’in yanı sıra Newton Thomas Sigel ve Patrick Moran da yönetici prodüktörlük görevlerini üstleniyor. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı