Torbalı'da Gülşen Kutlu rüzgarı

Torbalı Belediyesi bünyesinde çalışmalarını başarıyla yürüten ve bu çalışmalarını mevsim başlarında gerçekleştirdiği konserlerle taçlandıran Türk Halk Müziği Korosu dün akşam ilçe sakinlerine unutulmaz bir akşam yaşattı. Türk Halk Müziğinin unutulmaz isimlerinden Gülşen Kutlu da koronun konuğu oldu

Torbalı Belediyesi bünyesinde çalışmalarını başarıyla yürüten ve bu çalışmalarını mevsim başlarında gerçekleştirdiği konserlerle taçlandıran Türk Halk Müziği Korosu dün akşam Torbalılılara unutulmaz bir akşam yaşattı. Şefliğini Ethem Kaya ve Tuğçe İpek Kaya’nın yaptığı Türk Halk Müziği Korosu, konserin ilk bölümünde solo ve koro performansları dinleyicilerle buluşurken, konserin ikinci bölümünde ise Türk Halk Müziğinin unutulmaz isimlerinden Gülşen Kutlu koronun konuğu oldu. Gazi Çamlığı etkinlik alanında gerçekleşen konserde sevilen sanatçı en sevilen türkülerini seslendirdi. Ayakta alkışlanan konseri Torbalı İlçe Kaymakamı Ercan Öter, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Torbalı Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Güngör ve Torbalı Emniyet Müdürü Murat Muhittin Yener de takip etti.

 

TEKİN: “SANATIN VE SANATÇININ YANINDAYIZ”

Etkinlik alanının hınca hınç dolduğu konserde açıklamalarda bulunan Gülşen Kutlu, “Muhteşem bir koro önünde sizlerle buluşmak gerçekten çok güzel bir duygu. Başta ilçe protokolümüz olmak üzere bizleri bu akşam yalnız bırakmayan değerli Torbalı halkına çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Konser sonrası açıklamalarda bulunan Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin “Öncelikle değerli Torbalı halkımız sizlere çok teşekkür ederim. Bizleri bu akşam yalnız bırakmadınız. Sizler için getirdiğimiz çok değerli sanatçımız Gülşen Kutlu ve Türk Halk Müziği Koromuz bizlere unutulmaz anlar yaşattı. Bizler Torbalı Belediyesi olarak sanatın ve sanatçının yanındayız. Bizler siz değerli vatandaşlarımız için varız. Ne mutlu sizleri mutlu edebildiysek” ifadelerini kullandı.  

 

ÖTER: “BİZLERE GERÇEKTEN UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI”

Torbalı İlçe Kaymakamı Ercan Öter ise yaptığı açıklamada “Çok değerli sanatçımız Gülşen Kutlu üstadımızı burada dinlemek bizlere nasip oldu. Bu muhteşem sesi dinlemek herkese nasip olmaz. Muhteşem bir ses bizlere gerçekten unutulmaz bir gece yaşattı. Ayrıca şefimiz Ethem beye değerli hocamız Tuğçe Hanıma ve koromuza çok teşekkür ediyorum. Ayrıca korolarımızı oluşturan ve bizlere sanat dolu geceler yaşatan değerli Belediye Başkanımız Mithat Tekin’e çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Konserde açıklamalarda bulunan Torbalı Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Güngör ise, “Öncelikle bu güzel gecemizi oluşturan Gülşen hocamızı buraya getiren başkanımıza teşekkür ederim. Ben Gülşen hocamızın şarkıları ile büyüdüm. Türkülerini dinlediğiniz değerli sanatçımızın karşısında olmak da gerçekten çok farklı bir duygu. Bu güzel gecenin oluşmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” diyerek sözlerini noktaladı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı