Web Tasarım Bayilik

Web tasarım bayilik programına kayıt olduktan sonra kendi markanız ile web sitesi satabilirsiniz. Mobil uyumlu Web Tasarım yazılımı ile web sayfası açma alanında en büyük şirket olan Bilgikurumsal.com binden fazla internet sitesine destek vermektedir. Web Tasarım yazılımını satın almadan önce düzenleyebilirsiniz. Web sayfası açma yazılımımız yönetim panelli ve alan adı, hosting, e-mail dahildir.

Web Tasarım Bayiliği Özellikleri

Web Tasarım şablonlarımız çok sayıda özellikleri içinde barındırır. Genel özellikler;

  • Kolay Düzenlenebilir Web Tasarım Teması
  • Yönetim Paneli
  • Beğendiğiniz Alan Adı Ücretsiz
  • Ücretsiz Barındırma
  • E-Posta Sınırı Yok
  • Mobil Uyumluluk

Web Tasarım Şablonları ile Siteni Aç

Seçtiğiniz web tasarım internet sitesi temasını demo isteyerek özelleştirebilirsiniz. Oluşturulan deneme internet sitesinde kendi resimlerinizi çok kolay yükleyebilir, sayfalar oluşturabilirsiniz. Temanın font türleri, renkleri, menü başlıkları dışında da çok sayıda seçeneğini düzenleyebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfasında görsel anlatımlar mevcuttur. Web Tasarım tasarımları mobil cihazlarda sorunsuz çalışır. Hazır web sitesi paketlerini kullanarak web sitesi kurmak için hazır web sitesi bayilik programına başvuruda bulunabilirsiniz. Hazır web sitesi yazılımı sayesinde anında web sitenizi kurabilirsiniz.

Uygun Web Tasarım Fiyatları

Bir web tasarım web sayfası fiyatı istediğiniz tasarımsal özellikler doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Bilgi Kurumsal’da web sitesi fiyatı bellidir. Örneğin; 300 sayfa veya içerik, 152 fotoğraf oluşturmak isterseniz standart paket ücretiyle web sitenizi açabilirsiniz. Ekonomik hazır web tasarım sitesi için müşteri temsilcinizle irtibata geçebilirsiniz.

Web Tasarım E-Posta Adedi Ne Kadar?

Sınırsız bir şekilde eposta adresleri oluşturabilirsiniz. Web Tasarım sistemlerinde e-posta alan kotası bulunmaz.

Web Tasarım Web Sitesini Nasıl Kurabilirim?

Web tasarım bayiliği programına kayıt olmak için web tasarım bayilik başvuru formundan başvuru yapmalısınız. Web Tasarım temaları aracılığıyla web sayfası kurmak çok kolay. Belirlediğiniz tasarımın yanında yer alan satın alım linki üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Ödeme onayının ardından 10 dakika içerisinde internet sayfanız tarafımızdan kurulacaktır. Web Tasarım kurulum işlemleri BilgiKurumsal tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Kurulum bittiğinde panel bilgileri gönderilecektir. Balıkesir ile Ordu ve Karaman gibi birçok şehirlerimizde müşterimiz vardır.

Ücretsiz Web Tasarım Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Üzgünüz ücret ödemeden web tasarım internet sayfası sahibi olmak mümkün değildir. Web sitesinin kurulabilmesi için mecburen alan adı tescili alınmalıdır.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım Yönetim Paneli

Web Tasarım web sitenizi zorlanmadan yönetebilirsiniz. Web Tasarım yönetici paneli dili Türkçedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı