Büyüyen Tartışmaya Müge Anlı’dan Son Nokta

Türkiye’nin en çok markete sahip perakende markası A101, Türkiye’nin en güvenilir isimlerinden biri olan Müge Anlı ile iş birliğine imza attı.

 

“Basit bi’ Soru” kampanyasıyla ortaya atılan “A101 büyük olduğu için mi ucuz, ucuz olduğu için mi büyük?” sorusu oldukça tartışılmıştı. Kampanyanın ilk filmlerinde halkı ikiye ayıran bu paradoks devam filmlerinde TV programlarına taşınarak yeni bir boyut kazanmıştı. Kampanyanın son filminde ise Müge Anlı devreye girerek tartışmalara son noktayı koyuyor. İşin içinden çıkılamadığını gören Müge Anlı, A101 tırıyla bir meydana gelerek kalabalığın arasına karışıyor. “Büyük olduğu için mi ucuz, ucuz olduğu için mi büyük?” sorusunu insanlarla birlikte tartışıyor ve sonunda da olayı çözüme kavuşturuyor. Filmin sonunda 101 ARKASINDAYIZ diyerek de A101’in kalite ve ucuzluğuna vurguda bulunuyor.

 

Sadece güvendiği ve onayladığı firmalarla çalışan, iş birliği konusunda son derece titiz tavrı ve seçiciliği ile bilinen Müge Anlı, markaya olan inancını ve iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hepimizin güvenerek ve severek alışveriş yaptığı A101, ucuz fiyatları, yaygınlığı ve kalitesiyle, kısa zamanda tüm evlere girerek, yüreklerimizi fethetti. Kalite standardını uygun fiyatlarla herkesin erişimine sunması sebebiyle A101, özellikle beğendiğim, büyüklüğüne ve ucuzluğuna tereddütsüz güvendiğim bir marka’’ dedi. 

 

MediaCat ve Ipsos tarafından gerçekleştirilen Celebrity Güven Endeksi’nin 2021 sonuçlarında, Türkiye’nin en güven duyduğu ilk 3 isim arasında yer alan Müge Anlı ve dünyanın en hızlı büyüyen ilk 10 perakende şirketi arasındaki tek Türk şirketi olan A101’in bir araya gelmesi, iki güvenilir ismin güçlü ve uyumlu iş birliği olarak yorumlanıyor.

 

Kreatif sürecini Concept İstanbul’un üstlendiği reklam kampanyasının yönetmen koltuğunda ise DEPOfilm’den İlkay Kopan oturuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı