Gürmen Group'un Yeni CFO'su Mehmet Soyarıcı Oldu

Hazır giyim-perakende, enerji, tarım ve teknoloji sektörlerindeki yatırımlarıyla Türkiye’nin öncü gruplarından Gürmen Group’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Mehmet Soyarıcı, Gürmen Group bünyesinde “CFO ve COO” olarak göreve başladı.
 

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Mehmet Soyarıcı, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki yüksek lisans öğreniminin ardından, İstanbul Üniversitesi’nden MBA derecesi aldı. Soyarıcı; iş hayatında satın almadan pazarlamaya, finans ve planlamaya kadar farklı alanlarda deneyime sahip ve birçok ekibe liderlik yaptı. 

Kariyer yaşamında Beğendik Mağazaları, Ant Gıda (Fora Zeytin), Küçükçalık Grup, Bien Seramik, WTS Danışmanlık gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin üst yönetim kademelerinde görev alan Soyarıcı, son olarak Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası’da Danışma Kurulu ve Küçükçalık Grup ve Lüks Kadife’de Yönetim Kurulu Üyesiydi. 

Mehmet Soyarıcı, bünyesinde erkek moda markaları RAMSEY ve KİP ile Maspo Enerji, Gökkale Tarım, Gürmen Teknoloji gibi şirketleri bulunduran Gürmen Group’un, güçlü finansal yapısının yönetimi, yatırım alanlarının geliştirilmesi ve global gelişiminin sürdürülebilirliği ile operasyonel verimliliğinin iyileştirilmesine liderlik edecek. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı