Enerjisa Üretim Dünya Müzik Günü'nü Enerjinin Ritmiyle Kutluyor

Türkiye’nin lider özel sektör elektrik üretim şirketi Enerjisa Üretim, 21 Haziran Dünya Müzik Günü’nü sahiplenerek Balıkesir Rüzgar Enerji Sanrali ve Bandırma Enerji Üssü’nde 3 farklı müzisyenin performansına ev sahipliği gerçekleştirerek bu parçaları Merkezi Kontrol ve İzleme Odası  Senkron’da aranje etti.

Türkiye’nin yerli ve yenilenebilir enerji hedefleri açısından stratejik öneme sahip olan Enerjisa Üretim,  temiz ve sürdürülebilir enerjiye  dikkat çekmek amacıyla, bu yıl da Dünya Müzik Günü’nde sanatın enerjisini kullanarak, Akustikhane’yle özel bir proje hazırladı. Doğal güzelliklere sahip Balıkesir Rüzgar Enerji Santrali ve Bandırma Enerji Üssü’nde gerçekleşen müzik performanslarında, elektronik müzik prodüktörü Emiran’ın şarkılarına çellist Yasemin Özler ve bas gitarist Eren Turgut eşlik etti. 3 farklı müzisyenin performansı 3 farklı lokasyonda filmleştirilirken aynı zamanda Enerjisa Üretim santrallerinin doğal ve sanatsal görüntülerine de yer verildi.

 

Müziğin Birleştirici Gücü Senkron’ize Oldu

 Enerjisa Üretim’in Balıkesir Rüzgar Enerji Santrali ve Bandırma Enerji Üssü’nde müzisyenlerin sergilediği performanslar, Enerjisa Üretim’in tüm santrallerinin kontrol ettiği Merkezi Kontrol ve İzleme Odası Senkron’da aranje edildi. 

Enerjisa Üretim İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Gürkale, “Dünya, hepimizin evi ve evren de tek yuvamız. Sürdürülebilir bir geleceği inşa etmek için aktif rol almayı ve değerlere sahip çıkmayı benimsiyoruz. Müziğin gücüyle sürdürülebilirlik ve yenilenebilir enerjinin önemini vurgulamak için özel bir projeye imza attık. Bu çalışmamızı doğaya ve geleceğimize armağan ediyoruz. Sürdürülebilirlik ve yenilenebilir enerji konularında farkındalık oluşturmak için çabalarımızı sürdüreceğiz. Müziğin büyülü gücüyle birlikte geleceği şekillendireceğiz ve doğamıza olan minnettarlığımızı ifade edeceğiz” dedi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı